معرفی نژادهای چینی

یکشنبه 4 اسفند 1392 ساعت 13:51

معرفی نژادهای چینی

معرفی نژادهای چینی 

پنج نژاد در چین زندگی می کنند هَن که نژاد اصلی چین است .مَن که نژاد منچوری است. مُون نژاد مغولی است.جان نژاد تبتی است و خُواری که شامل ترکها که مسلمان هستند. 
زبان و خط چینی ها که خطی است در ابتداء تصویری یعنی در حد نقش و نقاشی است و در حال حاضر خط اندیشه نگاری است که از نظر شکل لغات با خطوط تصویری تفاوتی ندارد و این خط الفبا ندارد وبصورت کلمه ها ساده و یک آوایی است و از ترکیب کلمات ساده کلمات دیگر بوجود می آید. 
با همان قلمی که خط نوشته می شود نقاشی هم می شود و بنابراین خط چینی یک نوع نقاشی است صحبت کردن به زیان چینی از لحاظ لغات و دستور بسیار ساده است چون یک کلمه هم می تواند فعل باشد و هم اسم و صفت و قیود زمان و مکان جملات را به گذشته و حال و اینده می رساند ولی از نظر نوشتن چون بیش از پنج هزار کلمه باید آموخت نوشتن مشکل است.

 
بزرگترین شهر چین شانگهای است و گوانگجو , پکن , شنزن , هانگزو و گوانگجو از جمله شهرهای توریستی چین  می باشد که لیست هتلهای آنها را می توانید در ستون سمت راست مشاهده کنید .

مطالب مرتبط با چین : چین ، تور چین ، تور چین نوروز تور چین نوروز 93 رزرو تور چین نوروز 93 ، قیمت تورهای چین ، تور برای چین ، معرفی چین ، رزرو تور چین ، قیمت تورهای خوب چین
برچسب‌ها: تور چین، تور
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.