تفریح پر هیجان در چین

شنبه 19 بهمن 1392 ساعت 16:25

تفریح پر هیجان در چین


تفریح پر هیجان در چین

تفریح پر هیجان در چیناز بالای سکوی پرش واقع شده در بالای برج ماکائو، ساختمان های دیگر بسیار ریز و کوچک دیده می شوندو مورد توجه مسافران تور چین ا ست . این سکو در ارتفاع 233 متری از زمین واقع شده و بلندترین بانجی جامپینگ موجود در دنیا میباشد. برای این پرش هیجان انگیز و البته  خطرناک ، کابل های ویژه ای طراحی و تعبیه شده است زیرا شخصی که قرار است این پرش را انجام دهد باید صاف به پایین برود و با ساختمان برخوردی نداشته باشد.  ارتفاعی که قرار است خود را از بالای آن پرت کنید، طبقه 75 یک آسمان خراش میباشد و هیجانش در این است که با سرعتی غیر قابل باور و فریادهای طولانی و بلند یک به یک طبقه های این آسمان خراش را رو به پایین پشت سر میگزارید و به طبقه همکف می رسید . انجام این کار در تاریکی شب باعث وحشت و هیجان بیشتری میشود.


تفریح پر هیجان در چینشهر ممنوعه چین

 

 

 

شهر ممنوعه که به روایتی وسیع ترین و کاملترین مجموعه معماری چوبی دنیاست در سال 1406 میلادی با دستور "جو دی" دومین امپراتور سلسله مینگ آغاز و ظرف 14 سال ساخته شدو مورد توجه مسافران تور چین است . این اثر حدود 72 هکتار مساحت دارد و دیواری با ارتفاع 10 متر و خندقی با عرض 52 متر دور تا دور این مجموعه را فرا گرفته است. دیوار های این مجموعه بسیار ضخیم هستند و طوری طراحی شده اند که در برابر آتش توپخانه آن زمان مقاوم بوده اند.معبد بودا چین

 


معبد بودا که در بخش غربی شانگهای قرار گرفته  بیش از یک قرن قبل ساخته شده است و مورد توجه مسافران تور چین است . ماجرا از این قرار است که سالها قبل راهبیبودایی دو سنگ به معبدی قدیمی در همین نقطه آورده بود اما در سال 1928 برای حفظ این مجسمه ها معبد جدیدی ساخته شد. به غیر از حال و هوای خود معبد و معماری آن موضوع دیگری که تعداد زیادی از گردشگران را همه ساله به معبد بودا میکشاند دو مجسمه ای است که از این سنگها ساخته شده و جزو آثار کم یاب و مقدس چینی است.


مطالب مرتبط با چین : چین ، تور چین ، تور چین اسفند 92 ، رزرو تورهای چین ، تور چین نوروز 93 ، تورهای چین نوروزی 

برچسب‌ها: چین، تور چین
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.