آکواریوم کیش

یکشنبه 29 دی 1392 ساعت 20:16

آکواریوم و نمایشگاه خزندگان کیش:

توضیحات در مورد خزندگان:

 

در این نمایشگاه بیش از یکصدگونه خزنده از خانواده مارسانان به نمایش گذاشته شده است و مسافران تور کیش بهمن 92 میتوانند از بازدید آن لذت ببرند . مارهای عظیم بوا، پیتون آفریقا و آمازون، سوسمارایگوانه ماداگاسکار، عقرب سیاه امپراتور آفریقا، مارپرنده تایلند، عنکبوت های بزرگ و پرنده خوار برزیلی نمونه‌هایی از این گونه خزندگان هستند.

علاقمندان به بازدید از نمایشگاه می‌توانند به کانون هنر واقع در جنب پارک آهوان مراجعه کنند. این نمایشگاه در آینده نزدیک به سالن مخصوصی در پارک آهوان منتقل می شود. در کانون هنر امکانات وسیع دیگری برای برپایی نمایشگاه‌های اختصاصی هنری تدارک دیده شده است که در اختیار هنرمندان داخلی قرار می‌گیرد.

توضیحات درمورد آکواریوم:

خلیج فارس از حیات آبزی بسیار متنوعی برخوردار است جایی جذاب برای بازدید مسافران تور کیش زمستان 92 . سیاحتگران در هر گوشه ساحل، می توانند انواع ماهی ها و دیگر آبزیان را که برخی از آن ها بسیار عجیب به نظر می رسند، در داخل آب های شفاف تماشا کنند. در آکواریوم کیش که در ساختمان کانون هنر قرار دارد انواع مختلفی از آبزیان زیبا و شگفت انگیز خلیج فارس نگهداری می شود. برای کسانی که امکان غواصی در زیر آب و دیدن ماهی های رنگارنگ زیبا را در محیط طبیعی خود ندارند، دیدار از این آکواریوم می تواند به یادماندنی و خاطره انگیز باشد. نمایشگاه خزندگان در این نمایشگاه بیش از یکصدگونه خزنده از خانواده مارسانان به نمایش گذاشته شده است. مارهای عظیم بوا، پیتون آفریقا و آمازون، سوسمارایگوانا ماداگاسکار، عقرب سیاه امپراتور آفریقا، مارپرنده تایلند، عنکبوت های بزرگ و پرنده خوار برزیلی نمونه هایی از این گونه خزندگان هستند. علاقمندان به بازدید از نمایشگاه می توانند به کانون هنر واقع در جنب پارک آهوان مراجعه کنند.

 

آکواریوم و نمایشگاه خزندگان کیشآکواریوم و نمایشگاه خزندگان کیش

مشخصات:

سازمان موسس: سازمان منطقه آزاد کیش

تاریخ تاسیس: سال1380

 

روزهای بازدید در هفته: شنبه،یکشنبه،دوشنبه، سه شنبه،چهارشنبه،پنجشنبه، جمعه

 

 ساعت های بازدید: از ساعت 8 تا 16

نشانی: خیابان فردوسی، جنب پارک آهوان، ساختمان کانون هنر

برچسب‌ها: آکواریوم کیش، تور کیش
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.